Mirowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
112 070 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia działki
3 202 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-03-11
Numer oferty
1/8690/OGS

Opis nieruchomości

Działka położona w atrakcyjnym miejscu tj. we wsi Mirowice przy granicy ze wsią Lesznowola, przy drodze asfaltowej ( droga nr 722 ul. Piaseczyńska ) prowadzącej z Grójca do Piaseczna, wjazd na działkę z ul. Polnej o nawierzchni gruntowej. Odległość do miasta Grójca wynosi 6 km, a do miasta Piaseczna 23 km. W Lesznowoli zlokalizowana jest szkoła, przedszkole, boiska, plac zabaw, sklepy spożywczo-przemysłowe, kościół. Działka posiada regularny kształt ( prostokątny ) bez różnic w poziomie terenu. Teren działki uporządkowany bez zadrzewień i zakrzewień. W pasie drogi media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, ulica wzdłuż działki oświetlona lampami ulicznymi. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się lasy, a wzdłuż wsi płynie rzeka Jeziorka.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Plac zabaw, Szkoła, Las, Kościół, Sklep, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

Janusz Burzyński

Janusz Burzyński

Telefon:
606215823
E-mail:
burzynski.janusz@wp.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SZACOWANIE NIERUCHOMOŚCI Janusz Burzyński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SZACOWANIE NIERUCHOMOŚCI Janusz Burzyński z siedzibą przy Józefa Wybickiego 1/62, 05-600 Grójec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres burzynski.janusz@wp.pl… czytaj więcej